980 UC Satın AL PUBG Mobile WhatsApp Destek

Duyuru

Türkiyenin En Güvenli Uc Yükleme Epin Kod Sitesi. Anlık Yüklemeler Sisitem Tarafından Yükleme Olur.

PUBG MOBILE / SÜRELİ ID YÜKLEME

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

101

Yorumlar ( 101 )

PUBG Mobile 530 UC TR

Var

100

105.00

80.00

DETAY
PUBG Mobile 1060 UC TR

Var

250

210.00

160.00

DETAY
PUBG Mobile 1960 UC TR

Var

200

370.00

240.00

DETAY
PUBG Mobile 2940 UC TR

Var

300

555.00

360.00

DETAY
PUBG Mobile 3920 UC TR

Var

400

740.00

480.00

DETAY
PUBG Mobile 4900 UC TR

Var

500

925.00

600.00

DETAY
Dünya genelinde 1 milyardan fazla indirmeye sahip olan PUBG Mobile, oyun severlerine orijinal battle royale deneyimini tam olarak yaşatmakta olduğu gibi bu alanda en iyisi ve ilki konumundadır. Mobil cihazlarla uyumlu olan PUBG Mobile, iyi bir strateji oyunu olmayı da başarmış konumdadır. Oyuna ilk başladığınız sırada bir adaya uçakla bırakılırsınız. Bu adada 100 oyuncu bulunmaktadır ve rakiplerinizi öldürerek hayatta kalmanız gerekmektedir. Oyunda rakiplerinizi öldürerek zirveye kadar ilerleyebilmeniz mümkündür.

PUBG Mobile Süreli UC nasıl satın alınır:

 

 1. https://pubgsepeti.com sayfasına gidin.
 2. Almak istediğiniz miktarda UC’nin üzerine tıklayın.
 3. Açılan sayfada ID Yazın “Satın Al” butonuna tıklayın.
 4. Eğer Pugsepeti’ne üyeyseniz, üye girişi yaptıysanız ve bakiyenizde para varsa “Bakiye ile Öde” seçeneğine tıklayın. “Siparişlerim” kısmından kodunuza ulaşabilirsiniz.
 5. Üye değilseniz “Hemen Öde” seçeneğine tıklayın. İsim soyisim, telefon ve eposta bilgilerinizi girdikten sonra “Devam Et” seçeneğine basın. Ödeme biçiminizi seçtikten sonra kart bilgilerinizi girerek işlemi tamamlayın.

PUBG UC nereden alınır sorunuzun en ucuz ve güvenilir yanıtı Pubgsepeti.com olacaktır. PUBG Mobile UC nasıl alınır sorunuzun yanıtı yukarıda anlattığımız şekildedir.* ID'ye Yapılan yüklemelerimizin teslimat süresi 48-96 saattir.

* Sitemizde ID' ye transfer yönteminde her ID'nin aylık belirli miktarda alım yapabilmektedir.Not: Yalnız 980 UC kontrolü yapmaktayız

* Pubg Mobile ID'nize ne kadar uc yükleneceği tarafımızca görünmemektedir, ID Limitiniz Sınır yiyene yükleme yapılmaktadır, yüklemesi tamamlanmayan uclerin ücreti site hesabınıza geri iade edilir.UC'ler parça halinde yüklenir.

* Sitemizden vermiş oldugunuz yükleme süresi henüz tamamlanmmışken banka hesabına iade talep yapılmamaktadır.

* Sitemizden yalnızca 96 saat içerisinde yüklemesi tamamlanmayan siparişlerde kart veya banka hesabına geri iade gönderilmektedir.

* Pubg Mobile transfer uc limitinizin sınırlı olması sebebiyle iptal edilen siparişlerinizin ücreti, Pubgsepeti.com bakiyenize geri eklenir. Kart veya banka para iadesi sağlanamamaktadır.

* Sitemizden sadece Türkiye bölgesinde olan ve global pubg mobile hesaplara yükleme sağlanmaktadır.(Vietnam,Kore vs yükleme yapılmamaktadır. )

* Siparişiniz teslim edildikten sonra herhangi bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız 24 saat içinde bildirim yapmanız gerekmektedir. 24 Saati geçen siparişlerin kontrolü sağlanamamaktadır.

* Pubg Mobile yeni sezondan dolayı oluşabilecek yoğunluk sebebiyle & yükleme sistemi bakıma girmesi gibi durumlarda yükleme süreleri  uzayabilir.

* Vermiş oldugunuz siparişin teslimat süresi tamamlanmamışken canlı destek hattını gereksiz şekilde meşgul eden müşteriler teslimat sağlanana kadar engelleme hakkı pubgsepeti.com canlı destek personelinin insiyatifine kalmıştır.

 

Pubgsepeti.com

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.