PUBG Mobile ID Yükleme UC Satın AL 8400 UC WhatsApp Destek

Duyuru

Türkiyenin En Güvenli Uc Yükleme Epin Kod Sitesi. Anlık Yüklemeler Sisitem Tarafından Yükleme Olur.

PUBG MOBILE / PUBG (Türkiye) / PUBG Mobile 8400 UC

PUBG (Türkiye) PUBG Mobile 8400 UC

PUBG Mobile 8400 UC

Bölge

Platform

PC Oyunları,Mobil Oyunlar,Steam Oyunları

Geliştirici

PUBG CORP

Yayıncı

Tencent Game

Tür

Aksiyon

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

300

ID-GIFT

Hemen Teslim

1,330.00

1,500.00

Yorumlar ( 234 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

avatar
 • Değerlendirmeniz

Dünya genelinde 1 milyardan fazla indirmeye sahip olan PUBG Mobile, oyun severlerine orijinal battle royale deneyimini tam olarak yaşatmakta olduğu gibi bu alanda en iyisi ve ilki konumundadır. Mobil cihazlarla uyumlu olan PUBG Mobile, iyi bir strateji oyunu olmayı da başarmış konumdadır. Oyuna ilk başladığınız sırada bir adaya uçakla bırakılırsınız. Bu adada 100 oyuncu bulunmaktadır ve rakiplerinizi öldürerek hayatta kalmanız gerekmektedir. Oyunda rakiplerinizi öldürerek zirveye kadar ilerleyebilmeniz mümkündür.

PUBG Mobile UC nasıl satın alınır:

 

 1. https://pubgsepeti.com sayfasına gidin.
 2. Almak istediğiniz miktarda UC’nin üzerine tıklayın.
 3. Açılan sayfada ID Yazın “Satın Al” butonuna tıklayın.
 4. Eğer Pugsepeti’ne üyeyseniz, üye girişi yaptıysanız ve bakiyenizde para varsa “Bakiye ile Öde” seçeneğine tıklayın. “Siparişlerim” kısmından kodunuza ulaşabilirsiniz.
 5. Üye değilseniz “Hemen Öde” seçeneğine tıklayın. İsim soyisim, telefon ve eposta bilgilerinizi girdikten sonra “Devam Et” seçeneğine basın. Ödeme biçiminizi seçtikten sonra kart bilgilerinizi girerek işlemi tamamlayın.

PUBG UC nereden alınır sorunuzun en ucuz ve güvenilir yanıtı Pubgsepeti.com olacaktır. PUBG Mobile UC nasıl alınır sorunuzun yanıtı yukarıda anlattığımız şekildedir.

 

 

Pubg Mobile UC Hakkında


Çevrimiçi çok oyunculu oyunların arasında yer almakta olan PUBG Mobile, Bluehole tarafından geliştirilmiş olan bir oyundur. Birçok oyunun aksine yeni sayılabilen bir oyun olmasına rağmen kısa süre içerisinde geniş kitlelere erişebilmektedir. Hatta çok fazla kullanıcıya sahip olmasıyla beraber e-spor organizasyonlarının da dikkatini çekerek organizasyonların müsabakalar düzenleyebileceği bir oyun konumunadır. Pubg mobile uc kullanarak oyunda yer almakta olan karakterinizi özelleştirerek daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilmeniz de mümkündür. Karakteriniz ne kadar gelişmişse oyunlarınızı oynarken rakiplerinize karşı vereceğiniz mücadelelerde de daha ön planda yer alabilmeyi başarabilirsiniz.

 

Pubg Nasıl Oynanır?

 

Pubg mobile uc satın al yoluna gideceğiniz noktada özellikle oyunda bu uc’ları kullanabilmeniz için oyunun nasıl oynandığını da bilmeniz gerekmektedir. Oyun oynarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar ise şu şekildedir:

 • Oyunun en temel amacı hayatta kalabilmektedir.
 • Hayatta kaldığınız süre içerisinde rakiplerinize saldırılar düzenleyerek onları mutlaka saf dışı bırakmanız gerekir.
 • 100’e yakın oyuncu rotası belirli olan bir uçağın içerisinde yer almaktadır.
 • Bu oyuncular istedikleri zaman uçaktan paraşütle atlar ve adadaki herhangi bir yere giderler.
 • Takım şeklinde oynamak isteyen kişiler ise rastgele diğer insanlarla veya arkadaşlarıyla takım oluşturabilmektedir.
 • Takım şeklinde oynandığı zaman eğer takımda herkes ölmezse takım dağılmamaktadır.
 • Oyunun ilk başlangıcında herkes eşittir. Pubg uc satın al ucuz imkanı sayesinde karakterinize ek özellikler satın alarak kendi karakterinizin daha iyi itemlerle başlamasını sağlayabilirsiniz. 
 • Kask, zırh, çanta ve silah gibi itemları bulabilme adına oyunda yer alan binaları veya alanları aramanız gerekmektedir.
 • Haritada yer almakta olan her bölgede farklı itemlar karşınıza çıkabilmektedir.
 • Oyunda güvenli bölgelere gidebilmeniz adına sizlere bazı zamanlar verilmektedir.
 • Sizlere verilen zaman içerisinde güvenli bölgeye ulaşmadığınız takdirde tehlikeli bölgede kalırsınız. Tehlikede bölgeden en kısa sürede uzaklaşma adına pubg uc indirim kampanyalarımızdan uc alarak yeni itemler edinebilirsiniz.
 • Oyunda kırmızı bölge olarak adlandırılmış olan bölgenin rastgele seçilmekte olan alanlarına bomba yağabilmektedir.

Item kullanarak oyunda olmak istediğiniz kişi olarak yer alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc alma işlemlerinizi sitemizden gerçekleştirerek oyunda kendinizi daha rahat ifade ederek oynayabilme şansınız vardır. Uc alma sırasında ise özellikle indirimli fiyatlar arayan kişiler sitemizde Pubg uc indirimli şekilde sunulmakta olduğunu görebilir. Sitemizde uc ve hesap fiyatları noktasında sürekli kampanyalar düzenlenmektedir.

 

Pubg Mobile UC Nedir?

 

Pubg uc kelimelerini çok sık bir şekilde duyuyor olabilirsiniz. Oyunu oynamaya yeni başlayan kişiler özellikle uc’nin ne olduğunu merak etmektedir. Oyun başladığı sırada bütün herkes eşit olduğu gibi UC (Unknown Cash) sahibi olan kişiler çeşitli eşyalar alarak diğer oyunculardan farklı görünebilme imkanına sahip olmaktadır. Pubg mobile ucuz uc arayan kişiler genellikle oyunda satıldığından daha uygun fiyatlara uc bulmak isteyerek oyunda bunlarla alışveriş yapmak istemektedir. Pubg mobile uc kodu almış olduğunuz takdirde bunu oyundaki hesabınıza yükleyerek karakterinize eşyalar alabilirsiniz. UC’lerin oyunda yer almakta olan rakiplerinize karşı sizlere üstünlük göstermekte olduğunu görebilirsiniz. Pubg mobile uc yükleme yaptıktan sonra oyunda sizlere sunulmakta olan itemları satın alabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc razer gibi seçeneklerle oyun içerisindeki ticaretlerinizde hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsınız.

 

Pubg Mobile UC Nereden Alınır?

 

Pubg mobile uc satın al ucuz bir şekilde bu işlemlerinizi yerine getirmiş olduğunuz sırada özellikle nereden alabileceğinizi bilmeyebilirsiniz. UC aramakta olan kişiler oyun içerisinde satın alma yoluna gidebilecekleri gibi aynı zamanda oyun dışında da satın alımlarını yerine getirebilmektedir. Pubg mobile uc global almak istediğiniz sırada sitemizde sizlere farklı ödeme yöntemlerin de beraberinde sunulmaktadır. Pubg mobile uc satın al mobil ödeme yoluna gideceğiniz evrede sizlere sunmuş olduğumuz ödeme yöntemlerini değerlendirerek bunları gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sitemizde yer almakta olan ödeme yöntemleri ise şu şekildedir:

 • Kredi kartı ile ödeme
 • Havale ve eft gibi banka transferi yöntemleriyle ödeme
 • İninal kart ile ödeme

Pubg mobile uc epin gibi satın alımlarınızı yerine getireceğiniz noktada bu satın alma işlemlerinizde sizlere sunmuş olduğumuz ödeme yöntemlerini tercih ederek ödeme işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Kredi kartıyla ödeme gibi yöntemlere gideceğiniz sırada ise sizlere taksit imkanı da sağladığımız için kredi kartına çeşitli taksit fırsatlarımızla uc ve oyun hesapları satın alabilirsiniz. Pubg mobile uc kullanacağınız sırada satın alım işlemlerinizde sizlere kesintisiz destek vermeye dikkat ediyoruz.

 

Pubg Mobile UC EPİN Miktarları

 

Pubg mobile uc kodu alma yoluna gideceğiniz evrede özellikle uc fiyatlarının ne durumda olduğu merak edilmektedir. Özellikle uygun fiyatlar üzerinden uc sunmakta olan siteler bu evrede merak edilerek tercih edilmektedir. Pubg mobile uc miktarları ise şu şekildedir:

 

Pubg UC (ID numarasına yüklenir.)

 • Pubg Mobile 690 UC
 • Pubg Mobile 1875 UC
 • Pubg Mobile 4000 UC
 • Pubg Mobile 8400 UC

 

Pubg mobile uc ucuz arayışta olan kişiler satın alma yoluna gidecekleri evrede satın alma işlemlerini sitemiz üzerinden yerine getirebilmektedir. Pubg mobile uc satın al yoluna gideceğiniz sırada sitemizi tercih etmiş olduğunuz takdirde satın alma işlemleriniz en kısa süre içerisinde onaylanarak satın alımlarınızı yapmanıza yardımcı olunmaktadır. Hızlı teslimat özelliğimiz olması siparişlerinizin hemen sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır. Pubg mobile uc alma evresinde bu yüzden her zaman satın almış olduğunuz uclarınızı oyunlarınızda kullanabilirsiniz.

 

Pubg Mobile Item

 

Pubg mobile uc satın al ucuz noktasında sizlere fiyatlarımızı sunarken her zaman en uygun fiyatları sunmaktayız. Uc alan kişilerin almış oldukları uclerı en sık kullanmış olduğu yerler ise genellikle item alımıdır. Pubg mobile uc yükleme yoluna giderek oyun içerisinde artık oyun parasına sahip olursunuz. Oyun parasına sahip olduğunuz için sizlere sunulan çeşitli itemlarla kahramanınızı daha güçlü hale getirebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc fiyatları en uygun şekilde sizlere sitemizde sunulmakta olduğu gibi bu şekilde almak istediğiniz item’lerinizi da rahat bir şekilde alabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür.

Pubg mobile uc epin ile beraber hesabınıza yüklemiş olduğunuz uc'lerle beraber oyundaki işlemlerinizi daha rahat bir şekilde yerine getirebilmeniz mümkündür. Item’ler oyunlarda karakterlerinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz silah, zırh, kask, bıçak gibi eşyalardır. Bu eşyaları oyundan satın alabildiğiniz gibi dış siteler üzerinden de satın alabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Pubg mobile uc ucuz arayışında olan kişiler özellikle almak istedikleri itemleri daha uygun fiyatlarla alabilmek için bu arayış yoluna gidebilmektedir.

 

Pubg Mobile Rütbe Sistemi ve Puanları

 

Online çok oyunculu oyunların oynandığı sırada özellikle rütbe sistemleri dikkat çekmektedir. Oyunlarda görevleri yerine getirdikçe ve galip geldikçe sizlere bazı puanlar ve rütbeler verilebilmektedir. Pubg mobil uc kod kullanarak karakterini daha özel ve kişiselleştirmiş hale getiren kişilerin oyunda almış olduğu rütbelerin sıralamalarda daha fazla göze çarptığını görüyoruz. Pubg mobil uc ucuz bir şekilde alınmak istendiği sırada ise sitemiz tercih edilmesi gerekmektedir. Sitemizde diğer platformlara nazaran daha uygun fiyatlardan hizmet verilmekte olduğu gibi aynı zamanda siparişleriniz siz beklemeden sizlere teslim edilmektedir.

Rütbe sisteminde daha kişiselleştirilmiş bir oyun sergilemek için pubg uc mobil ödeme, kredi kartı ile ödeme, banka transferi ve innial kart ile ödeme gibi yöntemler tercih edilerek sipariş verilebilmektedir. Pubg mobile uc satın al mobil ödeme yöntemini tercih ederken diğer sitelerde mobil ödeme işlemlerinde yaşanmakta olan sorunlar sitemizde meydana gelmemektedir. Pubg mobil uc fiyatları hakkında sizlere yazımızda bilgi verdik. Bu fiyatlar üzerinden sipariş vererek düşmanlarınızdan daha farklı kozmetiklerle savaşabilirsiniz. Pubg mobile uc satın al ucuz mobil ödeme yaptıktan sonra oyunlarınızı oynamaya hemen devam edebilmenizde mümkündür. Oyunda yer almakta olan rütbe sistemine baktığımız zaman genel anlamda şu şekilde olduğunu görüyoruz:

 • Bronz rütbesi: 1200 ile 1699 puan arası
 • Gümüş rütbesi: 1700 ile 2199 puan arası
 • Altın rütbesi: 2200 ile 2699 puan arası
 • Platin rütbesi: 2700 ile 2199 puan arası
 • Elmas rütbesi: 3200 ile 3699 puan arası
 • Taç rütbesi: 3700 ile 4199 puan arası
 • As: İlk 500 içerisinde yer alan oyuncular
 • Fatih: ilk 500 içerisinde yer alan oyuncular

 

Pubg Mobile Hızlı Ranke Yükseltme

 

Her oyunda sizlere çeşitli seviyeler verilmekte olduğu gibi seviyenizi her zaman en hızlı şekilde yükseltmek isteyebilirsiniz. Pubg uc satın al işlemleri yapmakta olan kişilerin uc satın almasının en temel sebeplerinden birisi ise bu amacı kişiselleştirilmiş oyun deneyimi ile taçlandırmaktır. Karakterinizin size özel hale gelebilmesi için ona çeşitli oyun içi itemler satın almak isteyebilirsiniz. Pubg uc alma noktasında sitemiz sizlere destek vermekte olduğu gibi çeşitli skinleri de bir arada sunarak karakterinize istediğiniz takdirde bu skinleri almanız noktasında da destek vermektedir. Pubg uc fiyatları, item fiyatları gibi noktalarda da oyun içi alışverişlere nazaran daha uygun fiyatlar üzerinden destek vermekte olduğumuz için oyun severler genellikle sitemiz üzerinden alma yoluna gidebilmektedir.

Sitemizden pubg uc ucuz bir şekilde aldığınız takdirde siparişlerinizi tamamlamanızla beraber sizlere bir kod verilmektedir. Pubg uc kodu olan bu kod ile oyundaki hesabınıza yatırımlarınızı yapabilir ve beklemeden oyun içerisindeki alışverişlerinizi gerçekleştirebilme imkanına sahip olursunuz. Pubg uc ucuza aramakta olan kişiler özellikle bazı sitelerin kendilerine sorun çıkarmasından dolayı şikayetçi olmaktadır. Pubg uc epin gibi alımlarınız sırasında sizlere her zaman güvenilir hizmet vermeye dikkat ettiğimiz gibi ödemelerde yer alan 3D Secura ve SSL özellikleri de sizlerin güvenliğini koruduğumuzu göstermektedir. Pubg uc en ucuz fiyatlar üzerinden almakta olan kişiler bu yüzden sitemizde siparişlerinden yana bir sıkıntı yaşamaz.

 

pubgsepeti.com

PUBG MOBILE SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.