PUBG MOBILE 18. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

PUBG

15.03.2021 18:04

PUBG MOBILE 18. SEZON NE ZAMAN GELİYOR ?

PUBG Mobile 18. Sezon için geri sayım başlıyor!

Birbirinden heyecanlı ve muhteşem 17 sezon yaşayan PUBG Mobile, 18. Sezonla birlikte aynı zamanda 3. yıl kutlamalarına da başlayacak. Çünkü PUBG Mobile'ın ilk sezonu 2018 Mart ayında başlamıştı. PUBG Mobile oyuncuları da hatırlayacaktır ki 2. yıl kutlamaları 12. Sezon ile birleştirilmiş ve ortaya gerçekten harika bir sezon çıkmıştı. 

Peki 18. Sezon ne zaman başlayacak? 

Tencent firması tarafından yapılan resmi açıklamaya göre PUBG Mobile 18.Sezon için tarih, 17 Mart.

18.Sezon ile ilgili duyurulan bir diğer açıklamalar ise;

3. Yıl Dönümü kutlamalarında PUBG Mobile'da müzik teması ekranı ve ödülleri yer alacak.

Oyuncular, Royale Pass'ta ilerledikçe iki kez derece ödüllerini seçebilecek ve yıldönümü partisi başladıktan sonra, bazı özel konuklar da görünecek.

AUG bitişine ek olarak, oyuncular 1. ve 50. kademedeki 2 gelişmiş set arasından seçim yapabilecek. 100. kademede, Keman Müzik Seti ve gizemli bir Kar98K Sonu elde edinebilecek.

Macera etkinliği müzikle beraber başlayacak. Ücretsiz rütbe ödüllerine Macera Kuponları eklenecek olup oyuncular bunları etkinlik sayfasında 2 setten birini iki kez kullanmak için kullanabilecek.

RP Aktivite Paketi etkinliği yeni sezonda başlayacak. Oyuncular hızlı bir şekilde RP rütbeleri kazanmak için RP Etkinlik Paketi satın alabilecek ve UC'nizi indirim olarak geri almak için Görev Etkinlik Puanları toplayabilecek.

18. Sezon Royale Pass önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon da 2 paket şeklinde kullanıma sunulacağı kesin.